Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass TSB107 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass TSB107 3/8 Inch Male Pipe Thread Spray Valve Stainless Steel with Pre-Rinse
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | TSB107 |
| Manufacturer Part # | TSB107 |
| Height | 9" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass TSB107 Pre-rinse Spray Valve 1.15 Gpm, [ Water ] [ Size 3/8" Mpt ] [ Spray ], [ Width 3" ] [ Brand T&s ] [ Mfg# B0107 ], Spray Valve Repair Kit - # 51-1079
