Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam TR3504 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam TR3504 Timer 12 Hr. Electric Oven Cook and Hold Control Device
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TR3504 |
| Manufacturer Part # | TR3504 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TR3504 Timer, 12 Hr. 120v 60hz No Dial Plate Or Knob, Alto-shaam, Oven Cook & Hold Units.
