Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints TL-052410-00005 12 Oz Aerosol Met Gray Paint Surface Coating
Item:
#1492087
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | TL-052410-00005 |
| Manufacturer Part # | TL-052410-00005 |
| Height | 7" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints TL-052410-00005 12 Oz Aerosol Met Gray Paint Surface Coating
$234.62
Unit price
/
Unavailable
