Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TC33229 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TC33229 8 Inch Service Kit C3 Vf Display with Corrosion Resistant Components
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TC33229 |
| Manufacturer Part # | TC33229 |
| Height | 4.7" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TC33229 Service Kit C3 Vf Displa Y With
