FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBCHCS3010 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBCHCS3010 12 Inch OEM Heating Element Service Kit for Turbochef
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHCS3010 |
| Manufacturer Part # | TBCHCS3010 |
| Height | 12.4" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 8.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHCS3010 Service Kit Heating Elem Ent Ki
