Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef TBC101972 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef TBC101972 0.25 Inch Ball Stud OEM Component for Turbochef Equipment
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBC101972 |
| Manufacturer Part # | TBC101972 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBC101972 Ball Stud 6 32 1/4
