RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell TB3-09 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell TB3-09 6 Inch Stainless Steel Pilot Tube for Rankin-delux Broiler
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | TB3-09 |
| Manufacturer Part # | TB3-09 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell TB3-09 6" Wide 2-1/4" To Slot X 5" X 2-5/8" X 1-1/8" X 1-1/4", Rankin-delux Broiler Series Drb Rb-8 Tb-3 Tb-8
