Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other TB17 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW TB17 1.2 Inch Leg Appliance Zamak Adjustable Flange Foot
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | TB17 |
| Manufacturer Part # | TB17 |
| Height | 4" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux TB17 Leg, 3/8-16 Stud 4" To 5" High Satin Metal, Flange Foot 1" Adj, Load Capacity 8000lb For Set Of 4
