FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke TA-22 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke TA-22 3.75 Inch OEM Thermostat - 325°F Max Setpoint
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | TA-22 |
| Manufacturer Part # | TA-22 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke TA-22 Thermostat W/o Knob 3ph Max Setpoint 325
