RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1538 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1538 0.9 Inch Plated Milled Nut Plate Replaces M1335
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1538 |
| Manufacturer Part # | T1538 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1538 Plated Milled Nut Plate Replaces M1335
