RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen T1093 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen T1093 1.45 Inch Terminal Block 40A 600V Electric OEM - Available
| Manufacturer | Greenheck |
|---|---|
| Model Number | T1093 |
| Manufacturer Part # | T1093 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Greenheck T1093 Terminal Block 3 Postit Ion 40a600v Ed 3
