Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Saniserv SS58880G 15 Inch Serpentine Belt for Commercial Food Processing
| Fits with Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | SS58880G |
| Manufacturer Part # | SS58880G |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv SS58880G Saniserve Serpentine Belt
