FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR-28994 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SR-28994 22 Inch stainless steel Side Rack Right with Clean Finish
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR-28994 |
| Manufacturer Part # | SR-28994 |
| Height | 1.75" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR-28994 I Side Rack Right 7.14es G S/csmart Clean
