FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend SOU41485 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU41485 36 Inch Grab Rail Stainless Steel Wall Mounted Safety Fixture
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU41485 |
| Manufacturer Part # | SOU41485 |
| Height | 3" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 36.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU41485 Assy Grab Rail 36
