RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend steam tables and food wells.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend SOU30685 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend SOU30685 9 Inch Motor Mount with Durable Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU30685 |
| Manufacturer Part # | SOU30685 |
| Height | 5.1" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU30685 Motor Mount Rh36
