Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend SOU1196078 30 Inch Thermocouple Stainless Steel for Ovens
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | SOU1196078 |
| Manufacturer Part # | SOU1196078 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend SOU1196078 Thermocouple 30
