FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride SN4-R3124E commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride SN4-R3124E 8.9 Inch Valve Assembly Gas Commercial Kitchen Component
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | SN4-R3124E |
| Manufacturer Part # | SN4-R3124E |
| Height | 3.25" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride SN4-R3124E Valve Assy 7000bmvr Cmbi
