FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-550-10076-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SK-550-10076-00 8 Inch Assembly Drawer Face Stainless Steel 3 Panel
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-550-10076-00 |
| Manufacturer Part # | SK-550-10076-00 |
| Height | 1.9" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 42.9" |
| Weight | 13.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-550-10076-00 Assembly Drawer Face 3p Sbs
