RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen bar organization and sanitation supplies.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-512-20413-00 bar organization and sanitation supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SK-512-20413-00 5.55 Inch Small Condensate Pan Stainless Steel with Traulsen
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SK-512-20413-00 |
| Manufacturer Part # | SK-512-20413-00 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SK-512-20413-00 Small Condensate Pan, 14" X 6", Traulsen
