RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-337-60318-CAA-AFA holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen SK-337-60318-CAA-AFA Service Kit with 2 Control Heads
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-337-60318-CAA-AFA |
| Manufacturer Part # | SK-337-60318-CAA-AFA |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-337-60318-CAA-AFA Service Kit Mit 2 Contr Ol Head
