Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar ice machine parts and accessories.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJSI9500 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJSI9500 64 to 86 Oz Ice Scoop Saf-t-ice Tote Plastic
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJSI9500 |
| Manufacturer Part # | SJSI9500 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJSI9500 Saf-t-ice Tote Scoop Only 64-86 Oz. Capacity
