Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJH5001TBK commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJH5001TBK 16 Inch Manual Napkin Dispenser Plastic Durable
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJH5001TBK |
| Manufacturer Part # | SJH5001TBK |
| Height | 7.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 8" |
| Weight | 5.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJH5001TBK Dispenser Napkin
