Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg SI4-Z15484 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star SI4-Z15484 Knob Assembly 3 Inch 1/4 Inch D-stem with Set Screw
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | SI4-Z15484 |
| Manufacturer Part # | SI4-Z15484 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg SI4-Z15484 W/ Set Screw 1/4" D-stem Flat Down
