Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products SER88751 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER88751 3.15 Inch Lid Black Plastic Slimline with Secure Seal
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER88751 |
| Manufacturer Part # | SER88751 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER88751 Lid Black Plastic Sliml Ine
