Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products SER85838-705 13 Inch Hot Fudge Pump with Gauging Collars and Brushes
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER85838-705 |
| Manufacturer Part # | SER85838-705 |
| Height | 3" |
| Width | 13" |
| Depth | 17" |
| Weight | 2.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER85838-705 Length 11-5/16", 287 Mm, Includes (2)gauging Collars (2)cleaning Brushes, Lubricant, Type Hot Fudge, Note 1 Oz Max Portion
