Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products aftermarket condiment pumps and pump dispenser parts.
- Engineered to match existing Server Products units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Server Products SER82016 condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products SER82016 3/8 Inch Stainless Steel Spring Condiment Pump Manual
| Fits with Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | SER82016 |
| Manufacturer Part # | SER82016 |
| Height | 7" |
| Width | 0.33" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products SER82016 Spring 3/8" X 7", Server Condiment Pump Old Style Pumps Big Cheese, Cp-(1/6 1/4 1/3 5 6-1/2 8-1/2 10 10-1/2 200) Cream Fsp, Lbs Lfsp Lhssw Lncs Mms Sp Sp-8-1/2., New Style Pumps Cp-(1/6 1/4 1/3 5 6-1/2 8-1/2 10, 10-1/2 200) Cp-g(89mm 110mm 120mm) Cpss-(l R), Csm Fsp Lbs Lfsp Lhssw Lncs Mms Sp Sp-8-1/2.
