Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland SE00030 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SE00030 3/8 Inch Mpt Trunion Valve Assembly with Knob
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE00030 |
| Manufacturer Part # | SE00030 |
| Height | 5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE00030 3/8" Mpt Trunion Valve Assembly W/ Knob, For Red Knob Only Use # 22-1231, For Trunnion Only Use # 8010636, Cleveland Kdt-t
