RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 11-0563-03 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 11-0563-03 3.05 Inch Plastic Switch Curtain Right White
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 11-0563-03 |
| Manufacturer Part # | 11-0563-03 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 11-0563-03 Color White, Material Plastic, Length 6,1829 Mm, Includes 2 Female Pin Connectors, Type Right, Note Used With Fmp# 502-1004
