Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RPBRK1050 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RPBRK1050 3 Inch Electric Axial Fan Motor for Ventilation
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RPBRK1050 |
| Manufacturer Part # | RPBRK1050 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RPBRK1050 Bracket Fan Motor
