FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PHDOR24SCL countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PHDOR24SCL 29 Inch Door Left Hand Sc Stainless Steel with Hinge
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PHDOR24SCL |
| Manufacturer Part # | RP PHDOR24SCL |
| Height | 6" |
| Width | 29" |
| Depth | 30" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PHDOR24SCL Door Left Hand Sc Ph120e.3
