RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP PAN005 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP PAN005 10 Inch Pan Element Az Sealed Well Electric Stainless Steel with Efficient Heating
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP PAN005 |
| Manufacturer Part # | RP PAN005 |
| Height | 4.7" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 18.95" |
| Weight | 4.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP PAN005 Pan Element Az Sealed Wells (sr Hft Pan
