RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP DRP003 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP DRP003 32 Inch Wide Pan Mich 23 Coil Drip Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP DRP003 |
| Manufacturer Part # | RP DRP003 |
| Height | 1.25" |
| Width | 8" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP DRP003 Pan 32 X 8 Evaporator Mich 23 Coil Drip
