RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CRH1048 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CRH1048 10 Inch Cutting Board Richlite Durable Surface
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CRH1048 |
| Manufacturer Part # | RP CRH1048 |
| Height | 0.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 48" |
| Weight | 10.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CRH1048 Cutting Board 1/2 X 10 X 48 Richlite
