RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP CNT1914BC countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP CNT1914BC 6 Inch Control Only Module - Commercial Control Component
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP CNT1914BC |
| Manufacturer Part # | RP CNT1914BC |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP CNT1914BC Control Only Erc112c Dpt 290 Base Pr
