RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.12.098.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco R02.12.098.00 4.3 Inch Blower and Blades Electric OEM Kit
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.12.098.00 |
| Manufacturer Part # | R02.12.098.00 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.12.098.00 Kit Blower & Blades 120v
