Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blendtec commercial food preparation blender parts and accessories.
- Authorized Blendtec dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blendtec QB2C commercial food preparation blender parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blendtec QB2C 12 Inch Sound Enclosure with Durable Material Blue
| Manufacturer | Blendtec |
|---|---|
| Model Number | QB2C |
| Manufacturer Part # | QB2C |
| Height | 11" |
| Width | 12" |
| Depth | 14" |
| Weight | 10.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blendtec QB2C Sound Enclosure Ble
