Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Q9-50313-030 9.45 Inch Hinge Replacement Kit Top Or Bottom
Item:
#1180816
Technical details
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | Q9-50313-030 |
| Manufacturer Part # | Q9-50313-030 |
| Height | 3.8" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Q9-50313-030 9.45 Inch Hinge Replacement Kit Top Or Bottom
$965.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lang Q9-50313-030 Top Or Bottom
