RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex Q51-QFS-Q21 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex Q51-QFS-Q21 OEM Flush Adapter Durable Metal for Foodservice Operations
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | Q51-QFS-Q21 |
| Manufacturer Part # | Q51-QFS-Q21 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex Q51-QFS-Q21 Flush Adapter Qcd