RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTPP11065 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PTPP11065 Temperature Probe Kit Pitco Fryer Ag14 Ag14s Mg14 Mg14s
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTPP11065 |
| Manufacturer Part # | PTPP11065 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTPP11065 Temperature Probe, Pitco Fryer Ag14 Ag14s Mg14 Mg14s
