- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Pitco PTB2101502-C 20 Inch OEM Cover Assembly for Sg18 - Durable Design
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB2101502-C |
| Manufacturer Part # | PTB2101502-C |
| Height | 1.25" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 2.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB2101502-C Tk Cvr Assy Sg18
