- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star PSRG5072 6 Inch Flat Motor Electric Stainless Steel OEM
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSRG5072 |
| Manufacturer Part # | PSRG5072 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSRG5072 Kit Motor 120v Flat Rg
