RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSR317 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSR317 12 Inch Stainless Steel Electric Microwave with Guide and Plate Kit
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSR317 |
| Manufacturer Part # | PSR317 |
| Height | 7" |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSR317 E2s W/guide&p/plate Kit
