RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSR155 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSR155 Width 6.9 Inch Door Interlock Assembly Kit with Durable Materials
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSR155 |
| Manufacturer Part # | PSR155 |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSR155 Door Interlock Assembly Kit
