RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSA1243 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSA1243 3.4 Inch Gasket Kit Silicone for Merrychef E4s
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSA1243 |
| Manufacturer Part # | PSA1243 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSA1243 E4s Gasket Kit
