- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star PS-304943 3.9 Inch Liquid Level Sensor Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-304943 |
| Manufacturer Part # | PS-304943 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-304943 Kith2o Level Sensor
