Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PS-003-40 Spiral Pin OEM Durable Component for Food Processing
Item:
#1491458
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | PS-003-40 |
| Manufacturer Part # | PS-003-40 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PS-003-40 Spiral Pin OEM Durable Component for Food Processing
$13.71
Unit price
/
Unavailable
