- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Everest PR01-00 Power Relay 2.4 Inch Electric OEM for Carel PCB
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | PR01-00 |
| Manufacturer Part # | PR01-00 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everest PR01-00 Power Relay For Carel Pcb (115v)
