RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP11371-WB commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP11371-WB 7.25 Inch Single MLB Countertop Deep Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11371-WB |
| Manufacturer Part # | PP11371-WB |
| Height | 4.45" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11371-WB 3600 7 Sgl Mlb Cmptr
