Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP11006 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PP11006 1.5 Inch Recessed Door Handle Plastic Black
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11006 |
| Manufacturer Part # | PP11006 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11006 Recessed Door Handle Plastic
