RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets PP11002 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets PP11002 5.05 Inch Propane Gas Valve U7000 P for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PP11002 |
| Manufacturer Part # | PP11002 |
| Height | 3.35" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 1.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PP11002 Vlv Gas 1/2 Agorl/s Lp U7000 P
